Mistrzostwa Polski w Squasha z CYFRAL’em

22 czerwca, 2022 10:31

W dniach 03-05.06.2022 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Squasha, H. Skrzydlewska, Łódź 2022 zorganizowane przez Squash Laguna i Polski Squash. Sponsorem tytularnym były Kwiaciarnie Skrzydlewska
Sponsorzy Główni: CYFRAL, Urząd Miasta Łodzi Dealer Audi Krotoski, Dealer VW Krotoski

Klub I’m Fit w Łodzi odwiedziło 153 młodych zawodników z całej Polski, dziewczęta i chłopcy w wieku od 5 do 19 lat . Imprezie towarzyszyła Regionalna TVP Łódź, przeprowadzono szereg wywiadów z zawodnikami, trenerami, rodzicami i przybyłymi gośćmi.

Zaangażowanie i wola walki wszystkich zawodników była godna podziwu. Nie obyło się bez łez, które często towarzyszą rywalizacji i emocji z nią związanych. Turniej wyróżniał wysoki poziom przygotowania zawodników i wspaniała sportowa atmosfera. Z pewnością motywująca i budująca była obecność rodziców i opiekunów, którzy głośno kibicowali swoim pociechom. Na pochwałę zasługuje także Organizator całej imprezy, którego reprezentował Pan Piotr Dudek. Organizator zaopiekował się wszystkimi uczestnikami organizując zdrowe przekąski, miejsca noclegowe, podkoszulki z Logo Mistrzostw Polski w Squasha. Trzydniowy turniej odbył się bez żadnych zakłóceń i nieoczekiwanych przerw w rozgrywkach. Na zakończenie wszyscy zwycięzcy otrzymali piękne Puchary i upominki od sponsorów. Jako Sponsor Główny mocno ściskamy wszystkich uczestników, gratulujemy zwycięzcom.

Ale to nie koniec!!!

Zapraszamy 18.06 i 25.06 na rynek łódzkiej Manufaktury, gdzie odbędą się Mistrzostwa Indywidualne i Drużynowe Seniorów.

Dla wszystkich gości i uczestników imprezy przygotowano liczne niespodzianki i upominki. Kupony rabatowe, Złote Bilety, balony, piłki plażowe, podkoszulki, słodycze. Moc atrakcji dla każdego. To szczególne wydarzenie sportowe połączone z hucznym świętowaniem zakończenia roku szkolnego i przywitaniem wyczekiwanych wakacji. Na rynku Manufaktury usiądziecie wygodnie na leżakach lub położycie się na usypanej, piaszczystej plaży wśród palm. My zorganizujemy pogodę, Wy zabierzcie ze sobą dobre humory i energię.